Испания и Франция играят при 2:1 в първия полуфинал от Европейското първенство. Рандал Коло

...
Испания и Франция играят при 2:1 в първия полуфинал от Европейското първенство. Рандал Коло
Коментари Харесай

Испания води на Франция на полувремето

Испания и Франция играят при 2:1 в първия полуфинал от Европейското състезание. Рандал Коло Муани беше прецизен за " петлите " в 9-ата минута, само че в 21-вата Ламин Ямал изравни. Удар на Дани Олмо в 25-ата даде преднина на испанците от 2:1, като това беше записано като автогол на Жул Кунде.

На финала спечелилият ще излезе срещу Нидерландия или Англия, които играят в сряда вечер, предава Спортал.

Тимът в алено стартира по-силно и в петата минута стигна до първата си чиста опция. Тогава Ямал сложи топката на главата на Фабиан Руис, само че от 3-4 метра той не уцели вратата.

" Петлите " обаче бяха безапелационни при техния първи късмет, който пристигна в 9-ата минута. Тогава Коло Муани засече тъкмо с глава подаване на Мбапе, който пък по никакъв метод не беше обезпокоен от Хесус Навас.

Веднага по-късно французите се прибраха назад в своята половина, а противникът търсеше опция да стигне до вратата. В 19-ата обаче последва контраофанзива на състава на Дешан, при която Мбапе нахлу отляво и стреля мощно, само че испанците имаха шанс, че ударът беше блокиран.

Две минути по-късно пристигна време всички да видят гения на Ламин Ямал. Тогава младежът осъществя прелестно попадение за 1:1 с отдалечен изстрел с левия крайник.

Много скоро по-късно " ла роха " нанесе втория си удар и поведе с 2:1. В 25-ата Дани Олмо с лекост задмина Чуамени и стреля мощно по диагонала, а Жул Кунде успя само да отклони топката в мрежата. В последна сметка това беше записано като автогол на бранителя на Барселона.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР